• Түркістан қ., Тәуке хан даңғылы №280
  • ДC - СБ: 8:00 AM - 19:00 PM

WORLDSKILLS — 2022 TURKISTAN МӘРЕСІНЕ ЖЕТТІ

Июн 5, 2022 Жаңалықтар

Түркістан облысының техникалық және кәсіптік білім беру орындарының арасында өткізілген WorldSkills-2022 облыстық чемпионаты аяқталды. Төрт күнге созылған байқауда 40-қа жуық колледждің студенттері шеберліктерін сынады.
Ахмет Ясауи Университетіне қарасты Ахмет Ясауи Колледжінің студенттері «МОБИЛЬДІ РОБОТОТЕХНИКА» және «АҚПАРАТТЫҚ КАБЕЛЬДІК ЖЕЛІЛЕР» құзыреттіліктері бойынша I-орынды жеңіп алды. Екі команда мүшелері қараша айында өтетін ұлттық чемпионатқа жолдама алды.
Сонымен қатар, «WEB-ТЕХНОЛОГИЯЛАР» және «ГРАФИКАЛЫҚ ДИЗАЙН» мамандықтарынан қатысқан командалар 2-орынды жеңіп алса, «Аспазшы» құзыреттілігі бойынша бақ сынаған студентіміз арнайы медальонға ие болды. «Ветеринария», «Кондитер», «Мейрамхана ісі» және «Мобильді қосымшалар» құзыреттіліктері бойынша қатысушыларымыздың шеберліктері сарапшылар тарапынан жоғары бағаланды.
Чемпиондар мен жүлдегерлер облыстық Адами әлеуетті дамыту басқармасы тарапынан қаржылай марапатталды және грамоталар мен медальдар тапсырылды.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!